Tělesné tresty - výprask na holou

Tělesné tresty výprask na holou. Přísná učitelka Olina studentka vysoké školy zakládá virtuální třídu neposlušných žáků. Pásek, rákoska už na tebe čekají.

Vaše příběhy

Zde máte možnost popsat svůj reálný zážitek s výpraskem

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9491":
Slávek
Katko, rád bych to s tebou probral, napiš, prosím, pokud budeš chtít na slavek.eu@seznam.cz.
Slávek
Katko, tatínek asi usoudil, že to potřebuješ. Ty sis to asi nemyslela, že?
Katka
Ano no bylo to divné ale..
Majka
Kdyby si chtěl někdo popovídat soukromě: akjam.mama@mujmail.cz
Slávek
Katko, tak dostala jsi prevenci před návštěvou a byla jsi pak hodná?
Slávek
Hani, tak já také prosím. Michal zajímavě kombinoval okamžité výprasky s tím bodovým systémem a kluci s holkou dostali prevenci ještě u něj.
Dominik
Hani určitě pošli! Psal jsem Ti :)
hanka
Dobre ráno, tak mam na týden zlatíčka já, co se týká nad tak kluci zatím prevenci nemají ale záleží na nich. Včera byli abnormálně hodní ale dovezla jsem jest k večeru. V utery máme první schůzky ve škole ale tyto většinou nejsou o známkách ale u tima přemýšlím co mne čeká.
Dominiku ten rozpis odmen posu a domácí rad si kluci s holkou celkem u táty zazili a na lednici visi taky. Jinak maty s tumem za neuklizeny veci mají par bodiku. Timo si večer sundal rifle a slipy a nechal ti ležet v pokojíku na zemi. U táty by to složil a dal kam patri ale chlapec netusi, ze jmse díky střídavé peci najéi u obou na stejný rezim včetně trestu
Aleš
Snažím se trochu sledovat Katku II, zajímavý je způsob trestání, výprasky dostává na chodidla. Zajímavé a nezvyklé.
Slávek
Aleši, ok, to je také možné.
Aleš
To jsou tresty které mají motivovat: až budu příště utírat nádobí musím být moc opatrná, nebo až budou závody musím se hodně snažit nebo mě bude hodně bolet zadek/nohy.
Slávek
Aleši, to určitě. Chci po ní, aby napsala co potom uděla nebo spíše neuděla, aby si uvědomila, za co vlastně dostala.
Aleš
Předpokládám, že Katka si své výprasky zaslouží a slouží k její zdárné výchově!
Slávek
Aleši, také si necháváš nařezat, když něco omylem rozbiješ? S tím, že záleží na rozhodnutí rodiče souhlasím, ale měl by vědět, jak bití, které dává bolí.
Aleš
Rozbité nádobí je důsledek nesoustředění a nešikovnosti a zaslouží potrestání!! Příště si dá pozor! A to, že Katka je bita na chodidla a ne na holou je rozhodnutí její maminky.
Dominik
Ale to se projevuje u holek vůči jejich partnerovi, ne vůči rodičům, co tak mám zkušenost.
Slávek
Dominiku, jde o to, jaký je ten kokrétní člověk. Někteří to prostě občas potřebují a pak zlobí proto, aby dostali. U takových je rozumná prevence užitečná, protože pak zlobit nemusí.
Dominik
Podle mě výprask primárně musí být za něco konkrétního. Aby se pak vyplatilo nezlobit...
Slávek
Katko II, máš pravdu, že to s talířkem se může stát každému, jde o to, co jsi potom udělala. Co to bylo? A souhlasím i s tím, že prevence by byla lepší prostě naholou.
Katka II
Alešovi - ano výprask jsem dostala na chodidla. Sice vím, že musím poslouchat ale stejně mi to připadalo hrozně nespravedlivé. Stejně jako když mi tehdy vypadl ten talířek z ruky, byla to náhoda, neudělala jsem to schválně a byla jsem tehdy hrozně bita po šlapkách
Slávek
Dominiku, Katka má vyzkoušeno, že když dostává pravidelně preventivně, tak pak nemá takovou chuť zlobit.
Slávek
Katko II, maminka dobře ví, že když holka jako ty dlouho nedostala, že je potřeba to napravit, abya byla hodná i nadále.
Zlobidlo, pět ran za pětku mi příjde také málo.
Dominik
Zlobidlo: Kolik Ti je? 4 pětky za den se snad nesejdou jentak, když se učíš ne?! A moje bývalý přítelkyně taky třeba měli 5 ran za pětku, i když možná to málo je.

Michal: Určitě poradím. A ať mi Hanka taky pošle o co jde s těma bodama, jestli to není tajný :)
Majka
Miroslave, špatně čtete. Psala jsem, že jsem dala 30. Synovi vařečkou.
Miroslav
čím si dostala těch 30?
Majka
Odměny právě rozdány. Nejdřív výprask za pětku (nářek), potom finanční ohodnocení jedniček (úsměv). Zadek rudý od vařečky.

Zlobidlo, pět ran je málo. Já teď dala za pětku 30. To byl křik.
Miroslav
Zlobidlo...pět ran řemenem za pětku je dost málo
michal.k
Dobre ráno, včera byl u nás pěknýden. Za uplynuly týden si decka nasyslyla od 37 do 50 bodu, které se včera proplacely. Stále ladíme sazebník aby i motivoval.
Slavku psal jsem ti jak se rozhodla klarka, kluci mají jasno.
Dominiku dnes si hanka bere na týden decka v rámci střídavé pece tak kdyb náhodou porad ji.

Dost mne překvapuje jak někdo si muze dovolit komentovat rozhodnuti rodiče pokud se rozhodnou dat na zadek. Katko II m víme proč to děláme zvlášť u našich dvou kluku
Aleš
Katce II: Ty nemůžeš hodnotit jestli jsi byla trestaná důvodně nebo ne. Maminka je na tebe hodně přísná, chce aby s tebe bylo vychované a poslušné děvče! Takže možná tehdy odpoledne uviděla v tvých očích vzdor a rozhodla se pro výprask. Bita jsi byla Katko jako vždy na chodidla?
Zlobidlo
Ahoj všichni , chci se s vámi podělit za co dostávám výprask já, čím a jak to všechno probíhá a taky co se děje po výprasku. Výprask dostávám za známky, za poznámky a za zapomenutý úkoly. dostávám za pětky. Známky se nedají utajit tatka si je každý den kontroluje na netu večer když přijde z práce. Koukne na net a i když je tam pětka tak jde pro pásek a přijde do mého pokoje já ho čekám, protože vím, že bude výprask smiley řekne, tak pojd, já musím jít jinak je to horši, musím odhalit zadek, aby mi dal na holou, vezme mne a ohne, moje tělo si dá pod paždí a začne vyplácet, dostávám pět ran za každou pětku, když je jedna tak to jde, ale taky se mi sešly 4, to je pak nářez. Po výprasku je rudá zadnice a strašně štípe, musím jít za mamkou a ukázat jí zadek a říct, kolik jsem jich dostala a za co, když je poznámka, tak je jich 15. snažím se učit, ale prostě někdy to nejde, nejvíc jsem jich za den dostala 30 a to byl nářez.

1  
2  
3  
..  
10  
20  
..  
100  
200  
..  
817  

 
TOPlist