Tělesné tresty - výprask na holou

Tělesné tresty výprask na holou. Přísná učitelka Olina studentka vysoké školy zakládá virtuální třídu neposlušných žáků. Pásek, rákoska už na tebe čekají.

Vaše příběhy

Zde máte možnost napsat Váš příběh. Dali jste někdy někomu výprask nebo jste dostali? Vzpomínáte na své dětsví kdy jste byli trestáni podělte se o své reálné zážitky zde. Pište sem prosím jen vaše reálné zkušenosti pro Vaše fantazie je rubrika zde.

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9550":
Petruška
Pavel... no vida ze fantazii máš. Sem zvedava na další story příběh
Pavel
Dneska jsem zase musel potrestat Míšu, včera opět přišel do školy pozdě. Ale pořád ho opravdu bít nemůžu, ani nechci. Tak jsem zvolil jiný druh tělesného testu. Přišla k nám návštěva – moji známí z práce, s desetiletou dcerkou – Luckou. Usadil jsem je v obýváku a zavolal jsem Míšu. Řekl jsem mu, že bude potrestán – bude před návštěvou cvičit a ať se svleče do spoďárů. Míša zrudnul a Lucka vyprskla…Míšovi jsem zopakoval – svlíkni se do slipů a dělej, nebo budeš cvičit nahatej… Lucka se začala hihňat, Míša ještě víc zrudnul, ale stáhnul si rychle tričko a hodil ho na zem, pak si rychle svlékl kalhoty a sundal si ponožky. A začal trest. Nejdřív musel udělat padesát dřepů a pak padesát kliků. Lucka se pořád pohihňávala a Míša byl rudý jako rak, hanbou a námahou. Ke konci bylo vidět, že už nemůže, byl celý zpocený a udýchaný. Po posledním kliku zůstal ležet a tiše brečel. Pak se vzchopil, popadl svršky a zmizel do svého pokoje.
Eliška
No tak to jsem taky zvědavá.....
Ty ybs zasloužil.
Patrik
Z češtiny mívám na vysvěčení dvojku. Když chci, tak dokážu psát celkem správne. Ale na internetu na to kašlu.
Mně snad doufám rodice v dospělosti trestat nebudou. Táta ríkal, že me bude trestat dokud budu na záklní škole. Ale taky říkal že aš nastoupím na druhý stupeň, tak že mi zpřisní tresty... Toho se dost bojim, to se už rychle blíží.

Minulý týden ješte paní učitelka test neopravila přinesla ho až dneska a dostal jsem 4, takže až přídou rodice, tak budu zase trestán :( Zajímá mně ale co je ten nový trest...
Majka
Za špatné známky si Ivo zasloužíte trest. Na holý zadek 25 vařečkou a 15 minut klečet s nahým zadkem.
Iva
ano,jsme,ale máme špatné známky
Petruška
Co takhle jiný trest jako zaracha ...zabavit pc mobil tablet . Na mojeho syna to funguje a nemusím ho bit.
Pavel
Tak nevím, po kom je ten můj kluk takový násilník. Pustil jsem ho k Matějovi a co byste řekli, že se tam stalo? Porvali se jako koně. Matějův táta Míšu vyhnal a zavolal mi, ať mu domluvím. No a tak jsem zase s pomocí vařečky domlouval Míšovu nahému zadku. Pře ten zbitý zadek to sice byla veliká bolest, ale nedalo se nic dělat, musel si to vytrpět.. Když dorazil domů, tak si musel donést vařečku a položit se v obýváku na sedačku. Před tím si musel sundat všechno od pasu dolů. Vařečku jsem zvolil proto, aby ho to přece jenom tolik nebolelo po tom velkém výprasku důtkami, který dostal v pátek. Dostal pětadvacet na holou. Brečel jako želva a řval jako tur. Mlel sebou a kopal, i když jindy drží. Zadek byl po bití rudý, horký a oteklý. Takže mu tentokrát dovolím studené obklady, aby se mu to rychleji zahojilo. Protože mě hodně naštval, tak byl zase bit i na chodidla, i když jenom vařečkou. Na každé holé chodidlo dostal dvacet ran. Má ale jen trochu červené nohy, každopádně bude teď nosit ponožky, než mu zase dovolím chodit naboso, dokud se nohy úplně nezahojí. Takže zase bylo u nás veselo.
Petruška
Pavel...já dala synovi jednou na zadek asi ve4 letech měl druhý den modriny. Samozřejmě večer před nemel a dost sem se bála aby si toho nevsimli ve školce. Ono totiž v téhle době je to dost drsný. ..tak si dejte pozor aby ste nemel problémy za týrání dítěte. To v lepším případě v horším aby stě jednoho dne nehledal syna přes PČR protože se bude bát jít domu. Radši mi napiste ze si to vymyslíte a potaji honite. Protože mě i když se vciteti do jakekoli role libi a vzrusuje tak tohle kdyby měl být real na dítěti tak mě to dost SERE.!!!! nejsem zastánce toho aby si děti dělali co chteli
Majka
Tak co Ivo, jste oba hodní?
Miloš
Pavel, děkuju za vysvětlení.
Před několika dny sem viděl v parku běhat dva bosé kluky a jeden muž stál opodál, a říkal jim ať pořádně našlapujou na ten štěrk, nebyli ste to vy?
Pavel
Naboso - má na bosých nohách obuté boty a tak jde do školy. Ve škole se přezuje a má na bosých nohách pantofle. Při chůzi v pantoflích naboso jsou chodidla vidět. Taky se zouvá pod lavicí při hodině. To dělá hodně dětí. A o přestávkách se třeba pere a to si pantofle taky zuje, nebo mu spadnou. Naboso neznamená být úplně bos, i když se to tak taky dá říct. Naboso znamená, že má boty na bosých nohách, nebo bačkory, nebo třeba i žabky, ale nemá ponožky. Alespoň tak se tady vždy mluvilo a každý chápal, co je být naboso. Ale mě už není dvacet a tak je možné, že se mluva a chápání lidí změnilo a tak tu budu muset vysvětlovat jednoduché pojmy, mě je 55.
Miloš
Pavel, doufám, že vy taky chodíte do práce naboso.
Miloš
Pavel, doufám, že vy taky chodíte do práce naboso.
Pavel
Míša se porval dneska ve škole a dokonce rozbil jednomu klukovi hlavu. Musel jsem si pro něj dojít do školy. Takže když jsem ho přivedl domů, tak byl bit jako žito. Musel si hned v předsíni, když se zul sundat kraťasy a svlíknout spoďáry. Zahnal jsem ho do koupelny. Musel se ve stoje ohnout a opřít se rukama o kolena. Pak jsem mu ohrnul tričko do půlky zad. Musel stát a čekat. Donesl jsem si důtky a pak mu seřezal tu holou prdel, až čůral na dlaždičky. Hrozně řval a slzy tekly proudem. Po bití musel utřít počůranou podlahu a na půl hodiny si kleknout. Na nohy ho zatím bít teď nebudu, je teplo a už chodí do školy naboso, takže by bylo vidět, že byl bit na chodidla. Čeká ho to zřejmě po vysvědčení, to asi moc dobré nebude...
Eliška
Na tom něco je.
Ne druhou stranu jsem viděla v nějakých asijských filmech,že dítě dostalo po lýtkách apod.
Petruška
Bit děti přes chodidla mi přijde nenormální smiley
Eliška
Podle toho jak píšeš by mě zajímalo,co máš z češtiny...

A to ti řekli?
Je tu dost lidí kteří jsou trestaní i v dospělosti.
Patrik
To určite ale v pátek jsme psaly z matiky dalši test a mislim ze to nebude nic moc... cekam tak 3 nebo 4. Takže budu asi zase bit. Tata ale něco ríkal že na mně má připravený nejaký noví trest tak možná dostanu ten. Zajimalo bi mě, co to je...
To je přece nesmisl protoze až mi bude 18 tak už nebudu děcko a rodiče mně uz nebudou trestat.
Eliška
No na 10 let?

Je dobře,že sis to opravil.

Ale tohle je stránka pro starší nejméně 15 let,spíše 18,a ty jsi děcko
Iva
Aha...no my to chceme podobné jako "obecná škola" apod.
Patrik
Eliško zase tak velkí trest to není Za petku dostávám 20 ran na zadek a 15 na chodidla. A dostal jsem dvě, takže byl trest dvoj nasobní. A během týdne jsem si to naštestý opravil takže jsem za to znovu už nedostal.
A proč bych tady nemoh být? zákaz na internet jsem nedostal takže je to v porádku.
Majka
Vedle vařečky používám i popruh ze staré kabelky. To je zadek taky pruhovaný.
Pavel
Důtky už jsem objednal, takže po příštím výprasku bude mít Míša hodně pruhovaný zadek a asi i nohy...
Pavel
Důtky jsou trestný nástroj. Rukojeť a na ní je více tenkých řemínků.
zdeněk
u nás na vesnici se to dělalo,že důtku přinesla domů paní učitelka.Po krátkém pohovoru se šlo na věc.Když výprask vykonával otec,tak si odepnul řemen trenky šli dolů a já se musel ohnout přes židli táta si upravil délku pásku a začal výprask.Mamka si většinou došla do kuchyně pro vařečku,někdy si na zahradě utrhla proutek a dostal jsem proutkem.
Iva
Důtka se dává na vízo,ne?

Aha....ajo,pravítkem přes prsty :(
Pavel
A při přísném trestu lze používat důtky. Chci si je pořídit na Míšův zadek.
Majka
Taky pravítkem (dřevěným) nebo metlou atd.
Iva
Kdysi děti dostávaly i proutkem?'
Já myslela že jen vařečkou/páskem/rákoskou

1  
2  
3  
..  
10  
20  
..  
100  
200  
..  
841  

 
TOPlist